Eğitim-Bir-Sen üyeleri anlamlı bir etkinlikte buluştu

Eğitim-Bir-Sen Karasu Şubesi, GKM Karasu Sinemaları’nda bir sinema etkinliği düzenledi. “Kesişme: İyi ki varsın Eren” filmini izleyen Eğitim-Bir-Sen üyeleri, pandemi dolayısıyla ara verdikleri sinema etkinliğine anlamı bir film ile başlangıç yaptı.

Eğitim-Bir-Sen üyeleri anlamlı bir etkinlikte buluştu


-

Eğitim-Bir-Sen Karasu Şubesi üyeleri, GKM Karasu Sinemaları’nda bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Karasu İlçe Başkanı Furkan Enşici öncülüğünde gerçekleşen sinema etkinliğine AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Eğitim-Bir-Sen Sakarya 1 Nolu Şube Başkanı Murat Mengen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Taşkıran ile Özcan Erşen ve çok sayıda üye iştirak etti.

Pandemi dolayısıyla yaklaşık iki sinema etkinliklerine ara veren Eğitim-Bir-Sen Karasu Şubesi, “Kesişme: İyi ki varsın Eren” adlı anlamlı bir filimle sinema etkinliğine başlangıç yaptı

“Birlikte daha anlamlı ne yapabiliriz diye düşündük ve şehidimiz Eren Bülbül adına yapılmış olan Kesişme: İyi ki varsın Eren filminin etkinliğini yapmaya karar verdik” diyen Başkan Furkan Enşici, “Değerli üyelerimizle bu vesileyle bir araya gelmiş olduk. AK Parti İlçe Başkanı Yavuzyiğit’e, İl Başkanımız Mengen’e, Şube Müdürümüz Taşkıran ve Erşen’e ve üyelerimize çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2022, 17:50


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER