İlçe basınına, şükran ziyareti

Karasu Belediyesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle ilçe basınına bir dizi ziyarette bulundu. Karakaş, bu ziyaretler kapsamında Medya Karasu’yu da ziyaret etti.

İlçe basınına, şükran ziyareti


Karasu Haberleri İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’nin ortak kurumu Medya Karasu’yu ziyaret eden Karasu Belediyesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, kurum temsilcileri Nevtan Angün ve Ayşenur Elmacı’nın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik etti.

 

Karakaş, ziyaret sırasında “Karasu’da faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerinin temsilcileri ile çalışanları başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza gayret ve katkılarından dolayı şükranlarımı iletiyorum” dedi.

 

İki kurum temsilcisi Angün ve Elmacı da, Karakaş’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. İlçe basını olarak her kesime eşit mesafede durmaya gayret ettiklerini belirten Angün ve Elmacı, “Basın, bir hüküm mercii değil, sorun çözmeye aracı eden bir araçtır. İlçemizin sorunları, bizim önceliğimizdir” şeklinde konuştu.

 

ZİYARETE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 13:42


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER