Kanal Projesi için ikinci adım

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile birlikte Eskişehir Devlet Su İşleri (DSİ) 3. Bölge Müdürü Kağan Şan’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette, özellikle 2021 yılı yatırım planlamasına alınan Kanal Projesi ile ilgili gelinen aşamalar en ince ayrıntısına kadar görüşüldü.

Kanal Projesi için ikinci adım

-

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Geçtiğimiz Temmuz ayında Eskişehir Devlet Su İşleri (DSİ) 3. Bölge Müdürü Kağan Şan’ı makamında ziyaret ederek, bölgemizin tarım alanları, sulama faaliyetleri ve en önemlisi Karasu Kanal Projemiz hakkında kendileriyle görüşme yapmıştık. Bugün ise özellikle Kanal Projesi hakkında önemli detayları kendisiyle görüştük” dedi.

Başkan Sarı, “İlçemiz için önem arz eden bu projenin ihale edilmesi ve buna bağlı olarak ilçemizin batısında bulunan imarsız alanların imar çalışmalarının yürütülebilmesi için de kendisinden destek istedik. DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan Şan’a misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER