Karasu’da büyük rezerv var iddiası

Karasu’da “Mıknatıs Adam” olarak tanınan ve vücuduna yapıştırdığı çeşitli nesnelerle dikkat çeken Süleyman Demirci, bu sefer Karasu’da 3-4 ton rezervinin bulunduğu iddia ettiği bir madeni kendisine çekti.

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

 

 Karasu ilçe merkezinde yaşayan ve ilçe genelinde “Mıknatıs Adam” olarak tanınan Süleyman Demirci, bu sefer büyük bir iddiada bulundu. Bugüne kadar vücuduna yapıştırdığı çeşitli maddelerin düşmemesiyle dikkatleri üzerine çeken Demirci, şimdi de bir madeni kendisine çekti.

 

Yerini söylemeyen fakat bir dere yatağında madene ait izler bulduğunu iddia eden Süleyman Demirci, elinde bulunan örneği incelettiğini ve bu bulguların titanyum madenine ait olduğunu söyledi. Demirci, “Karasu’da en az 3-4 ton titanyum rezervi” var diyerek büyük de bir iddiayı ortaya attı.

 

Madenin yerini sadece devletin yetkili kurum temsilcilerine göstereceğini söyleyen Demirci, “Bu rezervden elde edilecek titanyum ile silahtan uçağa, zırhtan atom bombasına kadar sayısız pahalı üretimler yapılıyor” diye konuştu. Demirci, şimdi yetkililerin kendisine ulaşmasını bekliyor.

 

DEMİRCİ'NİN İDDİA ETTİĞİ TİTANYUM FOTOĞRAFLARI ve VİDEOSU:

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 14:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
gümle
gümle - 2 yıl Önce

vururlar bu adamı.

SIRADAKİ HABER