Söz verdik, yapıyoruz

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, çalışma sezonuna erken başladıklarına dikkat çekerek “Karasu’nun modern bir kent olması adına tüm ekiplerimiz mesai kavramı tanımaksızın çalışmalarına devam ettiriyor” dedi.

Söz verdik, yapıyoruz

Yaz sezonunun gelmesine rağmen çalışmalara devam ettiklerini, aynı zamanda tatilcilerin mağdur olmaması için de büyük itina gösterdiklerini söyleyen Belediye Başkanı İshak Sarı, ilçenin çeşitli yerlerinde geniş kapsamlı çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti. Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile birlikte, çalışmaları yerinde inceledi.

 

Sarı, Şehit Atıf Ödül Caddesi’nde, Üniversite Caddesi’nde ve bu yolları Doğu Karadeniz Caddesi’ne bağlayan ana caddeler ile Sahil Caddesi’nde ve Yenimahalle üç yol bölgesinde yeni yapılan meslek lisesine giden yolda sıcak asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi.

 

“Bu çalışmalarla birlikte 617 No’lu sokağımız ile ilçemize kazandıracağımız tır parkımızda da çalışmalar devam ediyor” diyen İshak Sarı, “Yaz dönemi bizim çalışma dönemimiz. Bu mevsimi en verimli şekilde geçirmemiz gerektiğini biliyoruz ve ilçemizin dört bir tarafında yoğun çalışmalara devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 16:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 1 yıl Önce

Haydi inşallah.Yavaş-yavaş güzelleştirin Karasuʹmuzu.Bir yazlıkçı olarak bizlerde Karasulu sayılırız.

Nazlı
Nazlı - 1 yıl Önce

Hastane çevresindeki ve yakınındaki yollarada asfalt istiyoruz heryer köstebek yuvası gibi kaldırımda

SIRADAKİ HABER