Tahrip edenler, kameralardan tespit ediliyor

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilçe genelindeki park, bahçe ve refüjlerde bulunan peyzaj çalışmalarına zarar veren kişi ve hayvan sahiplerinin kameralarla tespit edilerek cezai işlem süreci başlatılacağı duyuruldu.

Tahrip edenler, kameralardan tespit ediliyor


-

Modern ve çağdaş bir turizm kenti oluşturmak amacıyla ilçe genelinde çocuk oyun grupları yenileme ile parklar ve orta refüjlerde peyzaj çalışmalarının devam ettiğini belirten Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşlara daha duyarlı olmaları konusunda ricada bulundu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Halkımızdan Daha Duyarlı Olmalarını Rica Ediyoruz

Parklarımızdaki çocuk oyun gruplarının tahrip edildiği, serim işlemi yapılan çimlerin ve dikilen çiçeklerin kimliği belirsiz kişiler tarafından koparıldığı, başı boş gezen büyükbaş hayvanlar tarafından da peyzaj çalışmalarımızın zarara uğratıldığını üzülerek tespit ediyoruz.

Duyarlı vatandaşlarımızın şikayetleri ve güvenlik kameralarından zarar veren kişiler ile büyükbaş hayvan sahipleri için gerekli cezai işlem sürecini başlatmış bulunuyoruz. Amacımızın, cennet ilçemiz Karasu'yu daha modern hale getirmek olduğunu bir kez daha belirtiyor, halkımızdan daha duyarlı olmalarını rica ediyoruz”

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2022, 15:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
bahri zengin
bahri zengin - 5 ay Önce

VATAN HAİNİ BUNLAR,,YAPANA EN AĞIR CEZA VERİLMESİ LAZIM.EĞER AFFEDİLİRSE DAHA AĞIRINI YAPARLAR.

SIRADAKİ HABER