Tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz

SUBÜ’nün Karasu’ya kazandırılması noktasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Eşkin, “Üniversitenin kampüsünün ilçemize kurulaması, bizim hakkımız” dedi.

Tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz


-

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) kampüsünün Karasu’ya kazandırılması için ellerinde olan imkanları kullanmaya hazır olduklarını ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fatih Eşkin, “Üniversitenin ilçemize katkısının çok üst seviyede olacağından eminiz. Esnafı kalkındırabilecek bir nüfus artışının da olması muhtemel. Temenni ederiz ki çalışmalarımız olumlu neticelensin” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakmı
hakmı - 2 yıl Önce

kıymetli başkanlarım büyüklerim, bir öğrenci olarak sormak isterim. bugüne kadar karasudaki meslek yüksekokuluna hiç bir katkı yapılmadı, senelerdir çürüyen binası bile tamamlanmadı. kimse bir el vermedi, destek vermedi. küçük bir myo yu bu kadar hiçe saydı karasu, kıymet bilmedi, şimdi kat kat büyük bir yapıya talip oluyor. hakettimi, bence etmedi. karasunun adı maalesef bir sürü sorunla anılıyor. sadece üniversite buraya gelsin demekle oluyor mu bu işler. şimdi tüm karasu seferber olmuş kampüs istiyor; ne için peki; karasu kalkınsın, her şey karasu için, burası karasunun hakkı, derdimiz karasu gibi bir sürü başlık var. peki sadece dert karasu mu olmalı. karasu kalkınsın düşüncesi başta üniversiteyi hocaları ve öğrencileri hiçe saymak. keşke sadece karasuyu düşünmeseniz. üniversitenin üniversite olması için neler gerekli oradan başlasaydınız keşke. sorsanız kampüs benim bahçemde olsun diyecek binlerce insan tanıyoruz, bu düşünceden ne farkı kaldı bu işin.

SIRADAKİ HABER