Yediler, içtiler, hesabı ödemeden sessizce gittiler

Sakarya’nın Karasu ilçesinde bir restoranda yiyip içen iki kişi, hiçbir şey olmamış gibi hesabı ödemeden sessizce mekandan ayrıldı. Şahısların bu rahatlığı ise güvenlik kameralarınca kaydedildi. İşletme sahibi Şenol Gençbay, “Paramız yok deseler anlayacağız, bu rahatlıkları insanın zoruna gidiyor. İşletmeciler bu konuda dikkatli olsun” dedi.

Yediler, içtiler, hesabı ödemeden sessizce gittiler


-

Karasu’nun Yeni Mahallesi’nde bir balık restoranında yaşanan olay “Pes” dedirtti. Edinilen bilgiye göre bir balık restoranına gelen iki kişi, sipariş vererek yemek yedi. Bir süre sonra ayağa kalkan adam, telefonla konuşarak dışarı çıktı. Ardından, beraberindeki kadın da masadan kalkarak sessizce mekandan ayrıldı.

Restoran çalışanları, durumu far edince işletme sahibi Şenol Gençbay’a bildirdi. Güvenlik kameralarını izleyen Gençbay, iki şahsın, hesabı ödemeden sessizce mekandan gittiklerini gördü. İşletmeci Şenol Gençbay, “Paramız yok deseler anlayışla karşılarız. Ne yapılır bu durumda? Kurnazlıkları insanın zoruna gidiyor. Diğer işletmeciler de mağdur olmaması için dikkatli olsun” diyerek uyarıda bulunmayı ihmal etmedi.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2022, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER