Yönetim seçildi, başkan müjdeyi verdi

Karasu İlçesi Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği, genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Mevcut başkan Mehmet Çatalbaş ve yönetimi ile yola devam kararı alındı. Başkan Çatalbaş, yeni emniyet binası için de müjde verdi.

Yönetim seçildi, başkan müjdeyi verdi


-

Pazartesi günü Çatalbaş Kardeşler Fındık Ticareti’nde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısı ile Karasu İlçesi Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği yola devam kararı aldı. Mehmet Çatalbaş başkanlığındaki dernek yönetimi, aynı kadroyla bir kez daha göreve geldi.

İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan kurulda yönetim ve denetim kurulu raporları okundu. Raporların ibrası oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra yapılan seçimde eski yönetim aynı şekilde oy birliğiyle bir kez daha göreve getirildi.

Seçimin ardından yönetim, Karasu İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol'u makamında ziyaret etti. Yeni emniyet müdürlüğü hizmet binasında sona gelindiğini belirten Başkan Mehmet Çatalbaş, “Yeni hizmet binamızı BMC’nin temel atma törenin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla başlatmıştık. 10 Nisan Polis Haftası’na yetiştirerek emniyet personelimize çifte bayram yaşatmayı hedefliyoruz.” diyerek müjdeyi verdi.

Yönetim şu isimlerden oluştu:

BAŞKAN: Mehmet Çatalbaş

YÖNETİM KURULU (ASİL): Bahattin Topal, Hasan Filizfidanoğlu, Barış Sarı, Türker Kır

YÖNETİM KURULU (YEDEK): Semih Çatalbaş, Hasan Yümnü, Davut Bayrak, Osman Kılıçaslan, Hüseyin Avni Uğur

DENETİM KURULU (ASİL): Muharrem Kara, Sebahattin Saka, Mustafa Şentürk

DENETİM KURULU (YEDEK): Salim Şen, Ali Hüseyin İmamoğlu, Ahmet Özkan

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 15:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali durmaz
Ali durmaz - 11 ay Önce

Hayırlı ve uğurlu olsun basarilarinizin daim olmasını Allahtan dilerim selâmun aleyküm

SIRADAKİ HABER