Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
26 Aralık 2019 - Perşembe 11:28 Bu haber 2217 kez okundu
 
Karasu, bahar gelmeden çiçek açtı
Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Mevlana Caddesi ve Eski Hastane Caddesi başlangıcında yapılan peyzaj çalışmalarıyla çeşitli bitki türleri toprakla buluştu. İlçe merkezinde adeta bahar gelmeden çiçekler açtı.
GÜNDEM Haberi
Karasu, bahar gelmeden çiçek açtı

İlçenin muhtelif caddeleri ile park ve dinlenme alanlarına birbirinden farklı çiçek dikimi gerçekleştiren belediye ekipleri, özellikle yol ve orta refüjleri daha modern görünüme kavuşturacak peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalarda ara refüjde yapılan çimleme, çiçek dikimi, havalandırmanın yanı sıra Mevlana Caddesi’nde bulunan refüj ile Eski Hastane Caddesi girişinde yer alan kavşağa görsel çalışmalar yapılarak göze hitap eden bir hizmet gerçekleştirildi.

 

Çalışmalar devam edecek

 

İlçedeki kavşak ve refüjlerin peyzaj düzenlemelerinin belirlenen program dâhilinde yapılmaya devam edeceğini kaydeden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özellikle yapılan çalışmalarla ana cadde üzerindeki kavşakların güzel bir görünüme kavuşturulduğunu, cadde, sokak ve refüjlerde devam eden çalışmalar sonucunda ilçenin modern bir görünüme kavuşacağını ifade ettiler.

 

Karasu’ya yeşil bir soluk

 

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemiz genelinde güzel çalışmaları hayata geçiriyor. Yıl boyunca belirli bölgelerimizde peyzaj uygulamaları gerçekleştirerek, ilçemize yeşillendirme ile soluk aldırdık. Bu anlamda, Mevlana Caddesi ve Eski Hastane Caddesi başlangıcında yapılan peyzaj çalışmalarını yerinde takip ederek sorumlu personellerimizden çalışmalar hakkında bilgi aldık. Kaldırım ve yollarda gerçekleştirdiğimiz ağaçlandırma ve peyzaj uygulamalarımız ile ilçemizde güzel bir görsel oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

ÇEVRE DÜZENLEMESİ FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Karasu, bahar gelmeden çiçek açtı
Karasu, bahar gelmeden çiçek açtı
Karasu, bahar gelmeden çiçek açtı
Karasu, bahar gelmeden çiçek açtı
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı