Haber Detayı
24 Kasım 2019 - Pazar 15:35 Bu haber 3528 kez okundu
 
Yabancılardan Karasu’ya büyük ilgi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Diplomatik İlişkiler Komitesi’nce Sakarya’da düzenlenen Uluslararası Diplomasi Zirvesi, Cuma ve Cumartesi günleri yoğun katılımla kapılarını açtı.
KÜLTÜR Haberi
Yabancılardan Karasu’ya büyük ilgi

MÜSİAD tarafından Sakarya’da gerçekleştirilen zirve sonrasında, birçok kurum ve kuruluşun kendi ürünlerinin tanıtıldığı fuar olan Uluslar Arası Diplomasi Zirvesi, katılan 30 farklı ülkenin büyükelçiler, konsoloslar ve uluslararası ekonomik örgütlerinin temsilcileri tarafından dikkatlice takip edildi. Fuarda stant kurarak Karasu’nun tanıtımını yapan Karasu Belediyesi, tüm ilgileri Karasu’nun üzerine çekti.

 

Standa yoğun ziyaret

 

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde kurulan ve Karasu’nun tanıtım broşürleri, kitap, CD ve hediyelik eşyaların yer aldığı stant, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun, MÜSİAD Global Üst Kurulu Başkanı Adnan Bostan başta olmak üzere birçok yabancı ziyaretçi tarafından ilgiyle ziyaret edildi.

 

Teşekkür ve selam

 

MÜSİAD Global Üst Kurulu Başkanı Adnan Bostan, Uluslararası Diplomasi Zirvesi sonrasında Karasu Belediyesi standında yaptığı açıklamada, “Ülkemiz ve Sakarya için önemli olan Uluslararası Diplomasi Zirvesi’nde davetimizi kabul ederek fuar alanımızda stant kuran Karasu Belediyesi’ni tebrik ediyor ve Belediye Başkanı Sayın İshak Sarı’ya özellikle teşekkürlerimi sunarak selamlarımı iletiyorum” dedi.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Yabancılardan, Karasu’ya, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı