-

KARASU BELEDİYESİ'NE BİR HACİZ İSYANI DAHA (izle):

...

Karasu Belediyesi tarafından aracına haciz işlemi başlatılması nedeniyle yol çevirmesinde aracının bağlandığını belirten Teoman Aldemir isimli vatandaş, çektiği video ile belediyeye haciz isyanında bulundu. Aldemir, videoyu sosyal medya hesabında da paylaştı.

Pazar günü saat 21:00 sıralarında Adapazarı’ndan Karasu’ya dönerken ÇEKOK mevkiinde jandarma ekiplerince aracının durdurulduğunu söyleyen Teoman Aldemir, “Karasu Belediyesi’ne 2000 yılından kalma 3 bin lira civarı bir borcum varmış. Bu nedenle de aracıma haciz konulmuş. Bu kadar bedel için bu çile yapılmaz” dedi.

Misafirleriyle birlikte araçtan indirildiklerini ve kendi imkanlarıyla Karasu’ya dönemin yolunu aradıklarını söyleyen Aldemir, sosyal medyasında yayınladığı videoda, “Jandarma ekiplerinin görevi sırasında, arabamın icralık olduğunu öğrendim. Yol ortasında şu şekilde kaldım. Karasu Belediyesi icra koymuş. Ama hiçbir şekilde bir evrak elimize ulaşmadı. Şu an yolda otostop yapıyorum. Belki Karasu’ya gidebilmek için birisi beni alır diye” ifadelerini kullandı.