Emniyet, Karasu’da göz açtırmıyor

Pazartesi günü Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı sonrası alınan kararlar gereği Karasu’da denetimler ciddi ölçüde arttırıldı. Emniyet, başta ilçe merkezi olmak üzere tüm sorumluluk bölgesinde adeta göz açtırmıyor.

Emniyet, Karasu’da göz açtırmıyor


-

Sakarya’nın Türkiye genelinde vaka oranlarına göre yüksek riskli şehirler arasında yer almasıyla birlikte il genelinde tedbirler ve denetimler arttırıldı. Karasu’da da Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı başkanlığında İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Yeni tedbirlerin alındığı ilçede, denetimler de büyük oranda arttırıldı. Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri ve bekçiler, başta Atatürk Bulvarı olmak üzere tüm sorumluluk bölgesinde hem vatandaşlara hem de esnafa sık sık kuralları hatırlattı ve alınan kararların uygulanmasına yönelik çalışmaları sıklaştırdı.

Özellikle pasaj içlerinde ve kalabalık noktalarda denetimlerini kalabalık bir emniyet ekibi eşliğinde gerçekleştiren Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Karasu Belediyesi zabıta ekiplerinin de eşlik ettiği ve vatandaşın da alınan yeni tedbir kararları ile kurallara uyduğu görüldü.

Fotoğraflar: Hasan Arslan

EMNİYET EKİPLERİ DENETİMLERİNİ BÖYLE ARTTIRDI (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 20:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 2 yıl Önce

Kurallara inadına uymayanlara gözünün yaşına bakmadan gereğini yapacan.Utanmıyor insanımız MASKEYİ çeneye indirmek,burnu açıkta bırakmak çok büyük önemli ayrıcalıklı bir büyük iş yapmış oluyorlar.Sanki DÜNYA, milletimiz ve devletimiz bu işin bitmesi için ÇOK AĞIR bir iş istiyor,maskeni adam gibi tak,temas mesafesini koru.Sanki sırtımızda 100 kiloluk bir yük taşımamız isteniyor önce kendi sağlığımız için.Çok daha ağır yazımlar gerekiyor bu kurallara uymayan insanlara'da yazamıyorsun bu kadarda kalsınnnn.

SIRADAKİ HABER