Karasu’yu Sakarya’da yedi isim temsil edecek

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen SATSO seçimiyle komiteler ve meclis üyeleri belirlendi. Karasu’dan yedi isim SATSO’nun yönetim kadrolarında yer aldı.

Karasu’yu Sakarya’da yedi isim temsil edecek


-

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) seçimleri geçtiğimiz hafta tamamlandı. Komite üyelerinin belirlenmesinin ardından meclis üyeleri de şekillendi. Seçimler sonucunda Karasu’dan yedi isim listelerde yer aldı.

Mehmet Çatalbaş, 17.Meslek Komitesi Meclis Üyesi ve SATSO Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Ayrıca Çatalbaş, meclisin açılış toplantısına meclis başkanlığı da yaparak bir haftada SATSO’da üç kez seçilen isim olarak dikkat çekti.

Bayram Ali Çatalbaş, 1.Meslek Komitesi Meclis Üyesi olurken Yakup Yılmaz, 9.Meslek Komitesi Meclis Üyesi oldu. Sefa Çatalbaş, 13.Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine seçilirken Cemalettin Çatalbaş, 20.Meslek Komitesi Üyesi oldu.

İlker Çatalbaş, 33.Meslek Komitesi Üyesi ve son olarak da Murat Ekşi, 34.Meslek Komitesi Meclis Üyesi ile SATSO Meclis Başkan Vekili görevine seçilerek bir haftada iki kez seçilen isim olması gözlerden kaçmadı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2022, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER