28 Şubat’ı bugün daha iyi anlıyoruz

Milli Gazete tarafından Necmettin Erbakan’ın vefatının 10.yılı dolayısıyla hazırlanan özel yayını ilçe genelinde dağıttıklarını belirten Saadet Partisi İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Önemli olan 28 Şubat’tan ders çıkarmak ve ülkemizin geleceği için Erbakan Hoca’mızın verdiği mücadeleyi Türkiye gençliği tarafından benimsenmesi ve sürdürmesidir” dedi.

28 Şubat’ı bugün daha iyi anlıyoruz

-

Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun ve İlçe Yönetimi, Milli Gazete tarafından Necmettin Erbakan’ın vefatının 10.yılı dolayısıyla özel olarak bastırdığı yayını ilçe esnafına, kurumlara ve ilçe gençlerine dağıttı.

“Rahmetli Erbakan Hoca’mızın vefatının 10.yılında ilim, fikir ve devlet adamlığını anlatan bu özel sayıyı Karasu’da dağıtarak özellikle gençlerimize ulaştırmayı amaçladık” diyen Coşkun, “Necmettin Erbakan’ın fikirleri ve 28 Şubat’ta yapılan haksızlıklar, vefatından sonra daha iyi anlaşıldı” şeklinde konuştu.

GENÇLERİMİZE AKTARACAĞIZ

Coşkun, sözlerini “Önemli olan 28 Şubat’tan ders çıkarmak ve ülkemizin geleceği için Erbakan Hoca’mızın verdiği mücadeleyi Türkiye gençliği tarafından benimsenmesi ve sürdürmesidir. Türkiye’nin örnek bir ülke olması için bize gösterilen yolu biz de Milli Görüş temsilcileri olarak gençlerimize aktaracağız. Bu özel yayının, tüm Karasu halkının okumasını tavsiye ediyoruz” ifadeleriyle tamamladı.

OĞUZHAN COŞKUN: 28 ŞUBAT'I BUGÜN DAHA İYİ ANLIYORUZ (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER