İkiz kez aday çıkmayınca kayyuma kaldılar

Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum’un aldığı karar ile 25 Ağustos tarihinde kongreye giden Karasuspor’da aday çıkmaması üzerine kongre 1 Eylül Çarşamba gününe ertelenmişti. Düzenlenen kongrede başkanlık için bir kez daha adayın çıkmaması üzerine Karasuspor, kayyuma kaldı.

İkiz kez aday çıkmayınca kayyuma kaldılar


-

25 Ağustos tarihinde kulüp başkanlığı için kongreye giden Karasuspor’da başkan adayının çıkmaması üzerine 1 Eylül’de tekrar kongre gerçekleşmişti. Çarşamba günü (dün) düzenlenen kongrede başkanlık için adayın çıkmaması üzerine Karasuspor kayyuma kaldı.

Başkansız yola devam eden Karasuspor’un sürecinin ileriki günlerde netlik kazanması beklenirken Karasuspor’un sosyal medya hesabından süreç ile ilgili paylaşım yapıldı. Paylaşımda şu sözlere yer verildi:

Kamuoyuna duyurulur...

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’in sona ermesi ile Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum yeni sezon öncesi kongre kararı almıştı. 25 Ağustos Çarşamba günü ilk yapılan kongrede aday çıkmaması ile ikinci bir kongre tarihi olarak 1 Eylül Çarşamba günü belirlenmiş ve bugün yapılan kongrede kulübe yeni bir başkan adayı çıkmaması ile Karasuspor kayyuma kalmıştır.

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 13:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
HALUK DOĞAN
HALUK DOĞAN - 10 ay Önce

BU KADAR MÜTEAHHİTİN BOL
OLDUĞU BİR İLÇEDE
BAŞKAN ÇIKMAYIŞI VE
TAKIMIN BİR ALT LİGE
DÜŞMESİ FUTBOL VE
İLÇE İÇİN ÇOK AYIP!!!!

SIRADAKİ HABER