Jandarmayı görünce araziye attılar

Sakarya’nın Karasu ilçesinde alkol ve uyuşturucu kullanan dört kişiyi tespit eden Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, suçüstü yaptıkları şahısları, araziye atarak kurtulmaya çalıştıkları uyuşturucu maddelerle birlikte yakaladı.

Jandarmayı görünce araziye attılar


-

Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanlığı ekiplerince Karasu’nun Limandere Mahallesi Kaynak diye tabir edilen mevkide alkol ve uyuşturucu kullandığı tespit edilen dört kişiye suçüstü yapıldı.

Bölgede devriye gezen ekiplerin fark ettiği dört şahsın alkol ve uyuşturucu madde kullandığı tespit edildi. Şahıslardan birinin jandarmayı görünce araziye bir şey fırlatmasından şüphelenen ekipler arama yaptı.

Jandarma ekipleri E.A’nın kullandığı araçta bir miktar kenevir tohumu ele geçirirken araziye esrar attığı tespit edilen R.E’nin üzerinde de kenevir tohumu ele geçirildi. Şahısların ikamet adreslerinde de arama yapılması üzerine R.E’nin adresinde de bir miktar kenevir tohumu bulundu.

Şahıslar, Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanlığı ekiplerince gözaltına alınarak yapılan işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2022, 22:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER