İlçeye değer kattılar

Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, maske üretim alanı ile yemek üretim atölyesi inşa alanını yerinde inceledi. Okul Müdürü Başaran, ziyaret sonrası Başkan Yavuzyiğit’e maske takdim etti.

İlçeye değer kattılar


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün'ün  haberi


 

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, hafta içerisinde Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Başkan Yavuzyiğit, okulun koronavirüs salgını süresince maske üretim alanını gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Okul Müdürü Canan Başaran’dan bilgi alan Hasan Yavuzyiğit, ardından okul bahçesinde yapımı süren yemek üretim atölyesinin inşa alanını da gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Canan Başaran, ziyaretlerinden ötürü Hasan Yavuzyiğit’e teşekkür ederek maske takdim etti.

 

Okul Müdürü Başaran ve ekibinin koronavirüs salgını süresi boyunca özveriyle çalıştıklarını vurgulayan Başkan Hasan Yavuzyiğit, “Lisede gönüllü çalışan kadın öğretmen ve veliler tarafından günlük yaklaşık on bin adet maske üretimi yapılıyor. Ortaya çıkan sonuçlar, işin ne kadar gönül vererek ve gayretle yapıldığının kanıtı. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Ayrıca, girişimleriyle ilçeye değer katan ve okullarımıza büyük katkı sunacak olan yemek üretim atölyesini de ilçemize kazandıran Canan Başaran’ı kutluyor, başarılar biliyorum” dedi.

 

ZİYARETE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 18:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saime
Saime - 2 yıl Önce

Canancım senı tebrık edıyorum başarılar daima senınle olsun

SIRADAKİ HABER