Özel Zeliha Anaokulu’nda kayıtlar başladı

Karasu'nun ilk özel anaokulu olma özelliğini taşıyan Özel Zeliha Anaokulu’nda 2022-2023 yılı kayıtları başladı. Okulun ders programı hakkında bilgi veren Ayşe Özbay, “Öğrencilerimiz hem iyi eğitim alacak hem de bol aktivite eşliğinde tüm yıl eğlenecek” dedi.

Özel Zeliha Anaokulu’nda kayıtlar başladı


-

Karasu Özel Zeliha Anaokulu’nda erken kayıt dönemi sürüyor. Okulun programı hakkında bilgi veren Ayşe Özbay, “Okulumuz, 3-6 yaş arası öğrenci grubuna hitap etmekte. Öğrencilerimize sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ile gün içerisinde almaları gereken tüm besin, protein ve vitaminleri içeren menüler sunmaktayız” dedi.

İÇERİKTE BİRÇOK DERS MEVCUT

Özbay, “Etkinliklerimiz arasında bale, sevgi dersi, müzik, resim ve eğitsel jimnastik dersleri ile drama ve satranç mevcut. Ayrıca yabancı dil temel eğitimi, yabancı dilde şarkılar ve görsel sunumlar da yaparak öğrencilerimize ilkokul öncesi bir hazırlık da sunuyoruz” diye konuştu.

“Yıl içerisinde çeşitli gezilerimiz ve ziyaret programlarımız oluyor. Bu da çocuklarda görerek yerinde öğrenme imkanı sunuyor” diyen Ayşe Özbay, “Öğrencilerimiz, derslerde öğrendiklerini görerek ve uygulayarak pekiştirecek. Çocuklarını emin ellere bırakmak isteyen tüm velilerimizi çocukları ile birlikte okulumuza davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

ÖZEL ZELİHA ANAOKULU KAYIT:

Telefon: 0264 718 77 87 - 0542 737 54 61

Web: www.OzelZelihaAnaokulu.com.tr

Instagram: instagram.com/ozelzelihaanaokulu

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2022, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER