Ciğerci Ömer, Karasu’da hizmete girdi

Karasu’da yeni bir lezzet, yenilikçi Ömer Çolak ve Enes Akarsu tarafından hizmete açıldı. Nefis kuzu şiş ciğer ve kebap çeşitleri, Karasu Sahilpark karşısında Ciğerci Ömer’de Karasu halkının ve tatilcilerin beğenisine sunuluyor.

Ciğerci Ömer, Karasu’da hizmete girdi


-

CİĞERCİ ÖMER, KARASU'DA AÇILDI (izle):

...

İşletmeciliğini Ömer Çolak ve Enes Akarsu’nun yaptığı Ciğerci Ömer, Karasu Sahilpark üzeri anfitiyatro karşısında hizmete girdi. Karasu’da bir ilk olan nefis kuzu ciğer şiş ile dikkat çeken işletme, ayrıca kebap ve pide çeşitleriyle de müşterilerinin beğenilerini topluyor.

İşletmeci Ömer Çolak, “Karasu’da ciğer kültürü var fakat özellikle ciğer yenilebilecek bir mekan yoktu. Bu eksikliği gidermek adına işletmemizi hizmete açtık. Yüzde yüz kuzu ciğerini salata ve meze çeşitleriyle sunuyoruz. Paket servisimiz de mevcut” dedi.

Çolak, “Sadece kuzu ciğer şiş sunmuyoruz. Tüm kebap ve pide çeşitlerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Karasu için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Tüm Karasu halkını ve tatilcilerimizi mekanımıza bekliyoruz. Ayrıca 0264 718 44 27 numaralı telefondan da sipariş verilebilir” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2022, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER