Allah, bu günleri bir daha yaşatmasın

Karasu Ülkü Ocakları, 29 Mayıs günü ikindi namazıyla birlikte cemaati ağırlamaya başlayacak olan Karasu Merkez Camii’nde dezenfekte çalışması yaptı. Başkan Güner, “Şükürler olsun ibadethanelerimize kavuşuyoruz. Allah, ayrı kaldığımız bu günleri bir daha yaşatmasın” dedi.

Allah, bu günleri bir daha yaşatmasın

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

Camilerde cemaatle birlikte namaz kılınmaya başlandığı 29 Mayıs Cuma günü, Karasu Merkez Camii’nde dezenfekte çalışması yapıldı. Karasu Ülkü Ocakları tarafından yapılan temizlik işlemi sonrası cami, ikindi namazı ile cemaati ağırlamaya hazır hale geldi.

 

Merkez Camii’nin kadın ve erkek bölümlerini titiz bir şekilde dezenfekte edildiği çalışma sırasında MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, MHP’den bir dönem milletvekili adayı olan Avukat Tolgahan Öksüz, Meclis Üyesi Oktay Yazıcı ve Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Güner hazır bulundu.

 

Uzun bir aradan sonra cemaat ile namaz kılmanın heyecanı içerisindeyiz” diyen Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Güner, “Allah, bizi bir daha ibadethanelerimizden ayrı bırakmasın. Bu çalışmamızda bize destek olan Tolgahan Öksüz’e ve İlçe Başkanımız Münir Ali Kara’ya teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

DEZENFEKTE ÇALIŞMASINA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 01:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER