Başkan İspiroğlu, Beyaz Masa’da

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, güne vatandaşları dinleyerek başladı. İspiroğlu, vatandaşın şikayetlerini tek tek not aldı.

Başkan İspiroğlu, Beyaz Masa’da

Vatandaşların tüm sorunlarını çözmek adına, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte Belediye danışma masasında bir takım değişiklikler yapan ve buradaki telefon hat sayısı ve personel sayısını artırıp, 8 saat mesai sistemi yerine 16 saat mesai sistemini hayata geçiren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, bir yandan Belediye binasına gelen vatandaşları, danışma servisinde dinlerken, bir taraftan da personellerle birlikte gelen telefonlara baktı. Vatandaşlardan gelen istek ve şikâyetleri yerinde dinleyip not alan Başkan İspiroğlu gerekli birimlere sorunu aktararak çözüme ulaşılması için talimatlar verdi.

 

“Görev süremiz içerisinde farklı Belediyecilik çalışmalarını hayata geçireceğiz” diyen ve özellikle vatandaşların sorunlarını süratli bir şekilde, imkânlar doğrultusunda çözüme ulaştırmak adına tüm birimlerin koordineli bir şekilde çalışması için talimatlar veren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, bu kez 0264 718 12 00 no’lu Belediye danışma hattından vatandaşların sorunlarını bizzat dinledi. Vatandaşlardan gelen talepleri gerek bire bir gerekse telefonda dinleyen Başkan İspiroğlu, her şikâyeti dikkate alarak ilgili birimleri bu doğrultuda yönlendirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER