Caddeye dikkat çeken makyaj

Karasu Belediyesi, üstyapı çalışmaları kapsamında, Karasu Plaj Caddesi’nde bulunan aydınlatma direklerini dekoratif led ışıklandırma sistemi ile süsledi. Başkan İshak Sarı, “Hayalini kurduğumuz hizmetleri tek tek hayata geçiriyor, ilçemizi layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Caddeye dikkat çeken makyaj

-

Karasu Belediyesi, Plaj Caddesi’ne estetik katkı sunacak dekoratif aydınlatma çalışması gerçekleştirdi. Kısa süre önce refüj düzenleme çalışmaları ile yenileme hizmeti başlatılan Plaj Caddesi güzergâhında lale motifli dekoratif aydınlatmaların montajı yapıldı.

“İlçemizi her anlamda layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Daha güzel, daha canlı bir şehir oluşturmak ve kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla başlattığımız hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz” diye konuştu.

Başkan Sarı, “Plaj Caddesi’nde başlattığımız düzenleme çalışmalarımıza lale motifli dekoratif led aydınlatmalarla devam ediyoruz. Hayalini kurduğumuz hizmetleri tek tek hayata geçiriyor, ilçemizi layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER