Demokrasinin özü muhtarlarımız

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İshak Sarı, “İdari teşkilatın bir parçası, demokrasinin özü olan muhtarlık kurumu, milletimizin iradesini yansıtan yerel demokrasinin çekirdek örneğidir” dedi.

Demokrasinin özü muhtarlarımız


-

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, mesajına “Yaşadıkları ve görev yaptıkları yerdeki her türlü sorunu ilgili yerlere aktarma ve takip etme görevini gerçekleştiren muhtarlarımız, vatandaşlarımızın hizmetle buluşturulmasında bizlerin de en yakın çalışma arkadaşıdır” diyerek başladı.

“İdari teşkilatın bir parçası, demokrasinin özü olan muhtarlık kurumu, milletimizin iradesini yansıtan yerel demokrasinin çekirdek örneğidir. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde halkımızla devletimiz arasında köprü vazifesi görmektedir. Seçilerek göreve gelen muhtarlarımız, vatandaşlarımız için yürüttüğümüz çalışmalarda da bizlerin en yakın çalışma arkadaşlarıdır” diyen Başkan Sarı, mesajını şu ifadelerle tamamladı:

“Bu vesileyle, köylerinde veya mahallelerinde, yaşadıkları her türlü sorunun çözüme kavuşması için fedakârca mücadele eden muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü yürekten kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum”

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 10:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türker Tetik
Türker Tetik - 2 yıl Önce

Karasu belediye başkanımıza muhtarlar günümüze katılımlarından dolayı şahsım ve muhtarlarım adına çok teşekkür ediyorum bizleri mutlu ettiler başkanımızı her daim yanımızda görmek halkımıza en güzel mesajdır tekrar teşekkür ediyorum

SIRADAKİ HABER