Emniyete sıcak bir gönüllü ikramı

Sokağa çıkma yasağında soğuk havalara rağmen görevi başında olan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerini, Türk Kızılay Karasu Şubesi unutmadı. Türk Kızılay gönüllüleri; ekiplere sıcak çorba, simit ve çay ikramında bulundu.

Emniyete sıcak bir gönüllü ikramı


-

Türk Kızılay Karasu Şubesi gönüllüleri, pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan polis ekiplerine ve bekçilere Salı günü saat 22:00’da sıcak çorba, simit, çay ve kurabiye ikramında bulundu. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı akşam saatlerinde sahaya inen Türk Kızılay Karasu Şubesi, ilçenin çeşitli noktalarında oluşturulan denetim noktalarında görev yapan polis ve bekçileri ziyaret etti.

Ekiplerin denetim noktalarını ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden gönüllüler, ekiplere Kızılay dergisini de vermeyi ihmal etmedi. Türk Kızılay Karasu Şubesi Başkanı Adem Ekşi, “Günün her anında olduğu gibi gece saatlerinde de soğuk havaya rağmen özveriyle görevini yerine getiren emniyet güçlerimizin bir gece de olsa yanlarında olmak ve içlerini ısıtmak istedik. İkramlarımızı kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

KIZILAY GÖNÜLLÜLERİ EMNİYET'E İKRAMDA BULUNDU (izle):

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 22:51


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER