Her sabah sil baştan

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından sahillerde kapsamlı temizlik çalışmaları her gün düzenli şekilde sürdürülüyor. Belediye Başkanı İshak Sarı, “Değerli halkımızın ve tatilcilerimizin güvenle denize girmeleri sahilimiz düzenli olarak temizleniyor. Halkımızdan temiz sahillerini korumalarını istiyoruz” dedi.

Her sabah sil baştan


Karasu sahilinde, her gün temizlik ve düzenleme çalışmalarının sürdüğünü belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Gün doğumuna yakın sahilde iş makinasıyla düzenleme ve temizleme çalışması yaparak erken saatte denize giren vatandaşlarımızın rahatsızlığını ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

 

Başkan Sarı, yapılan çalışmalar kapsamında midye kabuğu, ağaç dalları, taş parçaları, cam kırığı, sigara izmariti ile pet şişe kapaklarının da arasında bulunduğu çok sayıda yabancı madde ve atık malzemenin, iş makinası ve el yardımıyla toplandığını söyledi.

 

İlçe sahilinde sürdürülen temizlik çalışmasının belirlenen plan dâhilinde sezon boyunca Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürüleceğini belirten Sarı, “Sahildeki kum kaldırılarak, kumun içindeki yabancı maddeler ve atıklar temizleniyor. Halkımızın daha rahat ve temiz bir ortamda tatillerini geçirmeleri amacıyla yaptığımız hizmetler, aralıksız devam edecek” diye konuştu.

 

SAHİL DÜZENLEMESİNE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 12:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazlikci
Yazlikci - 2 yıl Önce

Sn baskan isik sitesinin yaninda eksioglunun sokagini ta caminin orayakadar insanlar balkonlarda toz yiyip iciyor asfaltlamayi düsünmuyonuxmu

SIRADAKİ HABER