İshak Sarı, asfalt öncesi yolları inceledi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, başkan yardımcıları ve bazı meclis üyeleri ile birlikte Kabakoz Mahallesi’nde gerçekleştirilecek sıcak asfalt uygulaması öncesi yerinde inceleme ve tespitlerde bulundu. Başkan Sarı, “Biz bu ilçeye hizmet etmek için göreve geldik. Allah’ın izniyle her mahallemize, her caddemize hizmetlerimizi götürmeye çalışacağız” dedi.

İshak Sarı, asfalt öncesi yolları inceledi


-

Planlanan hizmetleri hızlı ve seri bir şekilde etap etap hayata geçirdiklerini vurgulayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin alt ve üst yapı sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

HEDEFİMİZ, HER MAALLEYE ULAŞMAK

“Birçok mahallemizde ve ilçemizin birçok noktasında sıcak asfalt ile diğer hizmetlerimizle ilgili müdürlüklerimizin titiz çalışmaları devam etmektedir” diyen Sarı, “Allah’ın izniyle imkânlarımız ölçüsünde her mahallemize hizmetlerimizi götürme gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Başkan İshak Sarı, “Şu an ilçemizin en büyük mahallelerinden biri olan Kabakoz Mahallesi’nde geniş kapsamlı bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Mahallemizde yağmursuyu altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarımızın büyük bölümünü bitirdik” diye konuştu.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

“Önümüzdeki günlerde bordür, kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarımızı hayata geçirmeyi planlıyoruz” diyerek devam eden İshak Sarı, “Bir an önce çalışmaları bitirip buradaki vatandaşlarımızı refah seviyesi daha yüksek, daha konforlu, güzel ve temiz yollara kavuşturmak için elimizden gelen her türlü gayreti ortaya koymaktayız” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 13:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 9 ay Önce

Sayın başkanımız Devlet hastanemizin oralara AZİZİYE Mahallemize de bekleriz.Sahile el attınız çok sağolun birde sokaklara el atsanız.geçenlerde de yazdığım gibi bizlerde ALLAH KULUYUZ.

SIRADAKİ HABER