Kargalar, evi iki yılda bu hale getirdi

Sakarya’nın Karasu ilçesi Kabakoz Mahallesi’nde bulunan üç katlı evin en üst katına banyo camından giren kargalar, banyoyu iki yılda adeta çöp ev haline getirdi. Ev sahibinin annesi, banyonun halini görünce şoke oldu.

Kargalar, evi iki yılda bu hale getirdi


-

KARGALAR, EVİ İKİ YILDA BU HALE GETİRDİ (izle):

...

Karasu’nun Kabakoz Mahallesi’nde bulunan üç katlı evde oturan Ramazan Aydın ve ailesi, iş nedeniyle iki yıl önce şehir dışına çıktı. İki yıldır boş duran evin banyo camından giren kargalar, evin banyosunda bulunan duşakabini ağzına kadar çöp ve dallarla doldurdu.

Üst kattan karga sesleri geldiğini gören Ramazan Aydın’ın annesi Tükeziban Aydın, oğlundan anahtarı göndermesini istedi. Eve giren anne Aydın, banyoyu görünce gözlerine inanamadı. Tükeziban Aydın, olayı şu sözlerle anlattı:

HAYATIMDA BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM

“Oğlum iki yıl önce iş için şehir dışına çıktı ve evi iki yıldır boş durumda. Banyonun havalandırma camından kargaların girip çıktığını gördüm. Üst kattan da karga sesleri geliyordu. Anahtarı istedim, kargoyla gönderdi.

Eve girdiğimde, kargaların banyonun camındaki tülü yırtarak girmiş odluğunu ve duşakabini ağzına kadar dal parçaları ve çöple doldurduğunu gördüm. Şimdi kara kara düşünüyorum, bu kadar dalı, çöpü nasıl boşaltacağım diye. Hayatımda böyle bir şey görmedim”

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2022, 00:18


YORUM EKLE
YORUMLAR
tarık
tarık - 7 ay Önce

Manavpınarda oturuyorum,,bizimde kargalar ile başımız dertte,,açık bir yer bırakmayın.

SIRADAKİ HABER