Teşekkürü onlar hak ediyor

Belediye Başkanı Sarı, geçtiğimiz hafta sonu yoğun mesai ile çalışmalarını özveriyle sürdüren belediye personeline teşekkür etti. Başkan Sarı, “Karasu’yu daha yaşanabilir bir yer yapan onlardır, Karasu halkı teşekkürü bize değil, değerli personelimize yapmalıdır” dedi.

Teşekkürü onlar hak ediyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’nun çeşitli noktalarında mesai mefhumu olmaksızın, Cumartesi ve Pazar günleri dahil olmak üzere titizlikle çalışan belediye personeline teşekkür etti.

 

 

Belediye personelinin Sahil Caddesi’nde, Şehit Atıf Ödül Caddesi’nde, Stat Caddesi’nde, 617 Sokak’ta ve ilçenin çeşitli yerlerinde devam eden yol çalışmalarında özverili bir çalışma ortaya koyduğunu söyleyen Başkan İshak Sarı, “Asıl teşekkürü biz değil, onlar hak ediyor” dedi.

 

 

Cennet ilçemiz Karasu’yu yeniden inşa ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma gayret ve fedakârlıklarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Her şey daha yaşanabilir Karasu için” diyen İshak Sarı, personelin bu güzellikte en büyük pay sahibi olduğunu belirtti.

 

 

Başkan İshak Sarı, “Mesai arkadaşlarımız oaln değerli belediye personelimiz ve işçilerimiz,  haftanın yedi günü büyük bir fedakârlık göstererek vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 13:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar kabil
Yaşar kabil - 1 yıl Önce

Keşke sizden önceki başkan bunun yarısı kadar calissaidi.merkez dışındaki mahallelerin yollarına sıra gelecektir degilmi başkanım Kuzuluk mah.kume evler yolumuz çok kötü arabalan giremiyoruz altı vuruyor bir değerlendirmeye alsanız tesekur ederim çalışmalarınızda Allah yar ve yardımcınız olsun.

SIRADAKİ HABER