Yılbaşı gecesi Karasu’da adeta kuş uçurtulmadı

Karasu’nun çeşitli yerlerinde oluşturulan polis kontrol noktalarıyla birlikte yılbaşı gecesi geniş güvenlik önlemleri alındı. Ekipler, 2020’nin son saatleri ve 2021’in ilk saatlerinde sıkı uygulama gerçekleştirdi.

Yılbaşı gecesi Karasu’da adeta kuş uçurtulmadı


-

Yılbaşı gecesi Karasu’da asayiş denetimleri, arttırılarak uygulandı. Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ve trafik ekiplerine, il merkezinden gelen polis ekipleri ile terörle mücadele (TEM) birimleri de destek verdi. Olası bir olaya karşı da polis özel harekat (PÖH) timleri de ilçe emniyetinde hazır bekletildi.

İlçe genelinde oluşturulan denetim noktalarında uygulamalar sürerken, bekçiler de sabahın ilk ışıklarına kadar Karasu genelinde devriyelerini ve denetimlerini sürdürerek güvenliğin sağlanmasına destek verdi.

İlçe giriş ve çıkışlarının yanı sıra çeşitli noktalarda yapılan denetimlerde araç sürücülerinin sokağa çıkma belgeleri sorgulandı, tedarik zinciri araçları ile paket servis araçlarının geçişine izin verildi. Denetimler sırasında herhangi bir asayiş sorununun yaşanmaması da dikkat çekti.

YILBAŞI GECESİ KARASU'DA SIKI UYGULAMA (izle):

ASAYİŞ ve TRAFİK UYGULAMALARINDAN GÖRÜNTÜLER:

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER