Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 18:55 Bu haber 2947 kez okundu
 
AK Parti’de kongre tarihi belli oldu
Sakarya’da altı ilçe teşkilatının kongre tarihi belli oldu. Karasu’nun da içinde olduğu kongrelerin ilki 29 Şubat’ta gerçekleştirilecek. İşte AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nın kongre tarihi:
SİYASET Haberi
AK Parti’de kongre tarihi belli oldu

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

 

Delege seçimlerini tamamlayan AK Parti İlçe Teşkilatları, kongre süreçlerine hız vermiş ve kongre takvimini beklemeye başlamıştı. Sakarya’da altı ilçenin kongre tarihi açıklandı. 29 Şubat’ta Kocaali İlçe Teşkilatı’nın gerçekleştireceği ilk kongre ile başlayacak olan takvimde Karasu’nun da kongre tarihi belli oldu. 15 Mart Pazar günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek olan AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi öncesi bir açıklama yapan İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Aday kim olursa olsun, yanında olup bir şölen havasında kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Aday etrafında birleşeceğiz

 

Altı ilçeyle birlikte Karasu’nun kongre takvimi de açıklandı. 29 Kasım - 15 Aralık tarihleri arasında 400 delegemizi belirledik. Seçim takvimimizi beklemeye başladık” diyen Yavuzyiğit, “Genel Merkez’imiz tarafından gösterilecek adaya hepimiz saygı duyacağız. Şahsım adına verilecek her türlü göreve hazırım. Kim aday gösterilirse göstersin, hepimizin yanında destekçisi olacağından kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu. 15 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan kongrede seçime tek liste halinde gidilmesi bekleniyor.

 

Kongre takvimi açıklanan ilçeler ise şöyle:

29 Şubat: Kocaali

8 Mart: Hendek

15 Mart: Karasu

21 Mart: Akyazı

28 Mart: Serdivan

4 Nisan: Söğütlü

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, sakarya, ak parti, olağan kongre, kongre tarihi
Yorumlar
Haber Yazılımı