Haber Detayı
24 Ağustos 2020 - Pazartesi 15:24 Bu haber 1805 kez okundu
 
Piknik tadında olağan toplantı
CHP Karasu İlçe Örgütü, aylık olağan toplantısını geçtiğimiz hafta Yassıgeçit Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Piknik tadında geçen toplantıya CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç da katılım sağladı.
SİYASET Haberi
Piknik tadında olağan toplantı

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu

Geçtiğimiz hafta CHP İlçe Örgütü, aylık olağan toplantısını Yassıgeçit Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un da katılım sağladığı toplantıda CHP Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, Millet İttifakı Belediye eski Başkan Adayı Kerem Erksoy, Karasu Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Akın Çelik, ve çok sayıda partili de hazır bulundu. Piknik tadında geçen toplantıya Yassıgeçit Mahalle Muhtarı Türker Tetik de katıldı.

 

Toplantıda Karasu’da yazın yaşanan sorunlara ve Hürriyet Mahallesi’ndeki çözüme kavuşulan taşocağı sorununa da değinildi. Toplantıda açıklama yapan Başkan Aykut Süt, “Geçiminin neredeyse tamamını tarımdan sağlayan Hürriyet Mahallesi’ne yapılmak istenen taşocağına karşı mahalle sakinleriyle birlikte omuz omuza mücadele ettik” dedi. Engin Özkoç ise, CHP olarak mahalle mahalle sakinlerinin sonuna kadar yanında olduklarını vurguladı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Etiketler: karasu, chp, aykut süt, engin özkoç, olağan toplantı, türker tetik, yassı
Yorumlar
Haber Yazılımı