Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Karasuspor, bu hafta Yeşilovaspor ile karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızılı ekip maça kontrollü başladı. Güçlü rakibi karşısında kıyasıya mücadele eden Karasuspor, ilk yarı kalesini koruma altına aldı. Ataklarıyla rakip kalede tehlikeli anlar yaratan sarı-kırmızılı ekip, istediği ve aradığı golü de bir türlü bulamadı ve ilk yarı 0-0 sona erdi.

BİRER PUANA RAZI GELDİLER

İkinci yarıya daha temkinli başlayan Karasuspor, sık sık Yeşilova kalesini yokladı. Başa baş mücadele sergileyen Karasuspor, dakika 88’de Ozan ile maçın sessizliğini bozdu ve durum 0-1’e geldi. Farkı açma adına son saniyeye kadar mücadelesini sürdüren sarı-kırmızı ekip, ev sahibi ekibinden Hakan Öztürk’ün golüne engel olamadı ve maç 1-1 sona erdi. İki takımda maçtan birer puanla ayrıldı.

HAKEM KATLİAMINA UĞRADIK

Maçın ardından Karasuspor sosyal medya hesabından basın açıklaması yayınlandı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Oynadığımız Yalova Yeşilovaspor maçında bir kez daha hakem katliamına uğradık. Ayrıca maç bitiminde sahaya atlayan, futbolcularımıza tekme tokat saldıran holiganlara da verilecek bir cevabimiz olacaktır. 105 dakika aslanlar gibi mücadele eden takımımızı tebrik ediyoruz. Emniyette saatlerce tutulan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kimse Karasuspor camiasının bir bireyine el kaldıramaz. Gerekene gerektiği şekilde cevap verilecektir. Karasumuza gelen herkesi çiçeklerle ağırlamaktan vazgeçmeyeceğiz. Tüm kamuoyuna duyurulur.”