Barbaros, bir gün dayanabildi

Pazartesi günü yoğun bakıma alınan Denizköy Mahallesi Muhtarı Ali Barbaros, Koronavirüs’e yenik düştü. Yenikent’te tedavi gören ve durumu kritik olan Ali Barbaros, Salı günü sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Barbaros, bir gün dayanabildi

-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Mahallesindeki bir cenazeden, dört kişiyle beraber Koronavirüs bulaşısına yakalandığı tahmin edilen Karasu Denizköy Mahallesi Muhtarı Ali Barbaros (71), tedavi gördüğü Yenikent Devlet Hastanesi yoğun bakımında hayatını kaybetti. Tüm çabalara rağmen Koronavirüs’e bir gün dayanabilen Barbaros’un cenazesinin Salı günü Karasu’ya getirilmesi bekleniyor.

İKİNCİ VEFAT

​​​​​​Hatırlandığı üzere, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Denizhan da Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Barbaros da Koronavirüs nedeniyle kaybettiğimiz ikinci muhtarımız olarak dikkat çekti.

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır dileriz.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 21:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER