-

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mesleki Çalışma Programı kapsamında 18 Kasım 2020’de ilki gerçekleştirilen Öğretmenlerimizden Müzik Dinletisi programının ikincisi 10 Şubat Çarşamba günü Karasu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Öğrencilerin de katılım gösterdiği ikinci konser Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnstagram hesabından ve KarasuHaberleri.com Facebook hesabından canlı olarak yayınlandı. Canlı konser programına, sosyal medya üzerinden katılım yoğun oldu.

TURHAN, TEŞEKKÜR ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, program öncesi yaptığı konuşmada “Öğretmenlerimizin desteği ve öğrencilerimizin de katılımıyla ikinci müzik dinletisini sosyal medya üzerinden canlı olarak yapma fırsatı bulduk. İçerisinde bulunduğumuz salgın döneminde eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilere moral olan bu özverili çalışmayı hazırlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Saat 12:00’da başlayan canlı konser yayınında Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Sadullah Sarıca, Aziziye İlkokulu Sınıf Öğretmeni Lale Turhan, Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu Müzik Öğretmeni Özge Yaya, Karasu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Mehmet Yıldız ile öğrenciler Berkay Uzunhelvacı ve Sude Kurt, sergiledikleri başarılı performanslar ile izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

CANLI YAYIN KONSERİ (izle):