Karasu Devlet Hastanesi’nde bayramlaşma

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Akyol ve hastane yönetimi, Ramazan Bayramı’nda görev yapan personel ile tedavi gören hastaların bayramını kutladı. Akyol, “Bir nefes sıhhatin idrakini daha iyi hissettiğimiz bu dönemlerde özveri ve şefkatle en ön safta yer alan sağlık personellerimize kolaylıklar, hastalarımıza ise şifalar diliyorum” dedi.

Karasu Devlet Hastanesi’nde bayramlaşma


-

Ramazan Bayramı’nda Karasu Devlet Hastanesi’nde de bayramlaşıldı. Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Celalettin Akyol beraberinde Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Oğuzhan Bodur ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ile birlikte hastane personelini ve hastaları ziyaret etti.

Akyol ve hastane yönetimi, bayramda nöbet tutan hastane personeli ile tedavi gören hastaların Ramazan Bayramı’nı kutladı. Akyol, personel ve hastalara “Gönül dünyamızı zenginleştiren, dini ve milli hislerimizi hareketlendiren, toplumsal hayatı canlandıran, akrabalık bağlarını ve komşuluk ilişkilerini kuvvetlendiren Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Başhekim Akyol, “Bir nefes sıhhatin idrakini daha iyi hissettiğimiz bu dönemlerde özveri ve şefkatle en ön safta yer alan her bayramda olduğu gibi bu bayramda da halkımızın huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesi için nöbet tutan sağlık personellerimize kolaylıklar diliyorum” diyerek sağlık görevlilerinin fedakarlığına dikkat çekti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2022, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER