Ahmet Davutoğlu’ndan Enes Aygüneş’in ailesine taziye

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, cumartesi günü geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeden Karasulu genç için taziye mesajı yayınladı. Davutoğlu, Aygüneş ailesini de telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Ahmet Davutoğlu’ndan Enes Aygüneş’in ailesine taziye


-

Cumartesi günü Adapazarı ilçesinde trafik kazası geçiren ve kazadan iki gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kurudere Mahallesi’nden 19 yaşındaki Enes Aygüneş için Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, bir taziye mesajı yayınladı.

Davutoğlu, sosyal medya hesabında “Başımız Sağ Olsun. Karasu teşkilatımızdan kıymetli genç kardeşimiz Enes Aygüneş'in trafik kazası sonucu vefat haberini büyük üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve teşkilatımıza başsağlığı dilerim. Ruhu şad, mekânı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyesi olan Enes Aygüneş’in babası Murat Aygüneş’i de arayan Davutoğlu, acılı aileye de başsağlığı dileklerinde bulundu ve taziyelerini iletti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2022, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER