AK Parti Karasu İlçe Başkanı istifa etti

Yaklaşık dört yıldır AK Parti Karasu İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hasan Yavuzyiğit, istifa etti. İstifa gerekçesinin sağlık sorunları nedeniyle olduğunu ifade eden Yavuzyiğit, “Yorgunluk nedeniyle oluşan sağlık sorunlarından dolayı affımı talep ettiğimi kamuoyunun bilgisine sunarım” dedi.

AK Parti Karasu İlçe Başkanı istifa etti


-

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, yaklaşık dört yıldır yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Başkan Yavuzyiğit, istifa gerekçesini şu sözlerle duyurdu:

Bugün itibarı ile dört yıldır onurla ve gururla sürdürdüğüm AK Parti Karasu İlçe Başkanlığı görevimden yorgunluk nedeniyle oluşan sağlık sorunlarından dolayı affımı talep ettiğimi kamuoyunun bilgisine sunarım.

12 yıl boyunca çeşitli kademelerinde görev yaptığım partime, dava ve yol arkadaşlarımıza desteğim koşulsuz bir şekilde devam edecek.

Bu süreçte başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere genel başkan yardımcımıza, il başkanımıza, milletvekillerimize, belediye başkanımıza ve teşkilatımızdaki dava arkadaşlarıma şahsıma duydukları güven ve verdikleri sorumluluk için teşekkür ederim.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2022, 15:47


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER