Destek vermeye hazırız

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının inşaatın devam eden çalışmalarını inceleyen Başkan Yavuzyiğit, “İlçe teşkilatı olarak gerekli tüm konularda emniyet teşkilatımıza destek vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.

Destek vermeye hazırız


-

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve yönetim kurulu üyeleri, Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. “Uzun zamandır ihtiyaç duyulan yeni binanın inşaatı hızla devam ediyor” diyen Başkan Yavuzyiğit, “Yeni binamız, ilçemize kazandırılacak ve Karasu’nun gelecek zaman dilimindeki ihtiyaçlarına cevap vermiş olacak” dedi.

Sözlerinin devamında, “İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade eden Hasan Yavuzyiğit, “İlçemizde asayişi sağlamanın yanı sıra vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşaması adına gece gündüz demeden fedakârca can ve mal güvenliğimiz için çalışarak başarılı hizmetlere imza atıyorlar. Üstün gayretler ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm emniyet mensuplarımıza teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER