Hastanemizin başhekimine geçmiş olsun

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı, Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Celalettin Akyol’u makamında ziyaret etti. Başkan Yavuzyiğit ve beraberindekiler, geçtiğimiz ay kalp krizi geçirmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavisi tamamlandığı için görevine başlayan Op. Dr. Akyol’a ‘Geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

Hastanemizin başhekimine geçmiş olsun


-

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, Aralık 2021 tarihinde kalp krizi geçirmiş ve Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Kalbine stent takılan Akyol, sağlık durumunun iyi olmasının ardından görevine devam etmişti.

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit; Karasu Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi İsmet Yavuzyiğit, AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanı Abdullah Şahin ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Op. Dr. Celalettin Akyol’a ‘Geçmiş olsunziyarette bulundu.

Başkan Yavuzyiğit ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Op. Dr. Akyol, durumunun iyi olduğunu belirterek Yavuzyiğit ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Ziyarette Karasu Devlet Hastanesi ile ilgili konularda görüşüldü.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2022, 12:15


YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 10 ay Önce

Geçmiş olsun sayın başhekimimiz

SIRADAKİ HABER