Personele tek tek teşekkür etti

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı, Polis Haftası münasebetiyle Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Başkan Yavuzyiğit ve beraberindekiler, emniyet personeline özverili çalışmalarından ötürü tek tek teşekkürlerini sundu.

Personele tek tek teşekkür etti


-

Türk Polis Teşkilatı’nın 176.kuruluş yıldönümü münasebetiyle AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı tarafından Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bir ziyaret düzenlendi. Ziyarette, emniyet personeli ile kısa süreli sohbet edildi ve çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür edildi.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ve Tanıtım Medya Başkanı Volkan Yıldız tarafından gerçekleştirilen ziyaret karşısında Karasu İlçe Emniyet Müdür, Halil Akyol ve emniyet personeli memnuniyetlerini dile getirdi.

Başkan Yavuzyiğit, “Başta özveriyle görevlerini yerine getiren ilçemiz emniyet güçleri olmak üzere tüm Türk Polis Teşkilatı’mızın Polis Haftası kutlu olsun. Karasu halkı olarak her zaman polisimizin yanındayız, kendilerine yardımcı olmaktan gurur duyarız” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER