Siyaset mekanizmasına zarar veriyor!

Başkan Kara, Pazartesi günü haftalık basın açıklamasını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Sarı’nın Meclis Toplantısı’nda Çatalbaş’a yönelik yaptığı açıklamaya ilişkin konuşan Kara, Sarı’nın cevaplarının söyleniş şeklinin siyaset mekanizmasına zarar verdiğini vurguladı.

Siyaset mekanizmasına zarar veriyor!

-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karasu İlçe Bakanı Münir Ali Kara, haftalık basın açıklamasını Pazartesi günü gerçekleştirdi. Basın açıklamasında Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın BBP’li Meclis Üyesi Mehmet Çatalbaş’ın açıklamasına yönelik verdiği cevaba değinen Başkan Kara, Sarı’nın açıklamalarının gereğinden daha sert ve detaylı olduğunu ve bu tip tartışmaların siyasi üslubu daha aşağı çekme ihtimali olduğu endişesini taşıdıklarını ifade etti. Kara, “Cevap verirken siyasetin saygınlığına gölge düşürülmemeli, iş kişisel husumete dönüştürülmemeli. Cevapların söyleniş şekli, siyaset mekanizmasına zarar veriyor” dedi.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER