Topal: BMC’yi kime peşkeş çektiniz?

İYİ Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Topal, BMC teknoloji ve üretim üssünde gerçekleşen söküm çalışmalarına ilişkin bir basın açıklaması yayınladı. Topal, “Bu yapılanların hesabı elbet sorulacak. Çünkü sandığa az kaldı” dedi.

Topal: BMC’yi kime peşkeş çektiniz?


-

BMC teknoloji ve üretim üssünde gerçekleşen söküm çalışmalarına yönelik bir basın açıklaması yayınlayan İYİ Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Topal, “Büyük umutlarla açılışı beklenen ve Karasu’nun hayali ola BMC teknoloji ve üretim üssü artık yok” diyerek açıklamalarına başladı.

Milyonlarca para harcanarak törenle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan BMC’nin taşınma işlemlerinin Ankara’ya doğru başlandığını ifade eden Bahattin Topal, “Şimdi sormazlar mı, ‘Karasu’ya niye böyle bir kötülük yaptınız?’. Neden? Kimlere kıyak yaptınız? Kimlere peşkeş çektiniz?” dedi.

“Bir umut bu sefer yanılırız diye hep bekledik” şeklinde konuşan Topal, “Karasu’muzun çehresi değişecekti, Karasu’nun geleceği değişecekti. Bu sefer yanılmayı çok isterdik ama yine haklı çıktık. Bu yapılanların hesabı elbet sorulacak. Çünkü sandığa az kaldı. Hesap vermeye az kaldı” sözlerine yer verdi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2022, 23:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 1 ay Önce

Konuyla az bağlantısı var ama yinede yazayım şeker fabrikalarının satıldığı yerde de bizim partiye % 60-65-70 oranlarında oy çıkmıştı.Anlayan anlar şekerin kilosu beş lira idi şimdi herkesin bildiği gibi 20 TL.

SIRADAKİ HABER