Basın açıklamasına, “İYİ Parti Karasu kurucu ilçe başkanlığı görevi ile bir süre önce saygı değer il başkanımız Sayın Dr. Hüsamettin Atasever tarafından görevlendirilmiş bulunmaktayım” diyerek başlayan İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Arslan, “Öncelikle bu çok kıymetli görevi bana layık gördükleri için başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın’a, İl Başkanımız Sayın Dr. Hüsamettin Atasever'e ve başından beri yanımda olup desteğini benden esirgemeyen özel insanlara sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Arslan, basın açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bu kıymetli görevi layığı ile yapmak için ekibimizle birlikte çalışmalarımıza bir süre önce başladık. Yönetim kurulumuzu geniş istişareler sonucunda oluşturmaya gayret ettik Gençlerimize ve bayanlara öncelik verdik. Bu istişare sürecinde değerli Karasulu hemşerilerimizden çok fazla talep ve ilgi gördük, bundan dolayı son derece memnunuz. Bu ilgi ve talep bizlere inanılmaz bir güç ve azim verdi.

 

Şeffaf, ilkeli, dürüst, hoşgörülü, kucaklayıcı ve adaletten yana bir siyaset izleyerek fark yaratmayı ilke edinip önümüzdeki yerel seçimlerde Karasu Belediye Başkanlığı’nı kazanmayı, Karasu’muza nasıl iz bırakılacak hizmetler edilebileceğini göstermeyi hedefledik. Bizler vatanımıza ve milletimize hizmet etmek için bu yola çıktık. Bizler siyaseti kendi menfaatlerimiz için değil, milletimizin ve devletimizin menfaatleri için yapacağız. Türkiye Cumhuriyeti devletine ve Türk milletine bağlı herkese kapımız açık. Tüm Karasulu hemşerilerimizden bunun için destek istiyoruz. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun”