Karasu’da ilçe merkezine yorgun mermi düştü

Sakarya’nın Karasu ilçesi Karakol Caddesi üzerinde park halinde bulunan bir aracın ön kaportasına yorgun mermi isabet etti. Olayın şokunu yaşayan araç sürücüsü, Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi oldu.

Karasu’da ilçe merkezine yorgun mermi düştü


-

İLÇE MERKEZİNDE MAGANDA VAR! (izle):

...

Olay Karasu ilçe merkezinde meydana geldi. Plaj Caddesi ile Karakol Caddesi’nin kesiştiği noktada park halinde duran bir aracın motor kısmına yorgun mermi isabet etti. Nereden ateşlendiği belirlenemeyen merminin kaportada çıkardığı sesi duyan araç sürücüsü, olay karşısında şok yaşadı.

Araç sürücüsü Levent Gökırmak, Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayette bulundu. Gökırmak, “Karasu’ya tatile geldim ve bankadan para çekiyordum. Aracımdan pat diye bir ses duydum. Yukarıdan mermi isabet ettiğini duydum” diyerek o anları anlattı.

“Mermi araca değil de bir insana ya da bir çocuğa denk gelebilirdi” diyerek durumun vahametine dikkat çeken Gökırmak, “Maddi hasarla kurtuldum. Sıkıntılı bir durum. Kimsenin başına gelsin istemem. Karakola giderek şikayetçi oldum” ifadelerini kullandı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 16:35


YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakıp yakup
Yakıp yakup - 1 yıl Önce

Bu aralar karasuda magandalar çoğaldı jandarma ve karakol emniyeti denetimlerini arttırmalı. Önüne gelende silah var.

SIRADAKİ HABER