Öğrenci meclisinden üçüncü proje

Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri, ellerine fırçaları alarak Manavpınarı İlk ve Ortaokulu’nun bahçesini rengarenk hale getirdiler. Öğrenci meclisi olarak ortaya koydukları üçüncü proje göz doldurdu.

Öğrenci meclisinden üçüncü proje

Karasu Öğrenci Meclisi Başkanı ve Sakarya İl Meclisi Başkan Yardımcısı Celal Isırkan ve Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri, öğrenci meclisi olarak ilk kez bu yıl sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Bu yıl gerçekleştirilen üçüncü etkinlikle ellerine boya ve fırçaları alan öğrenciler, Manavpınarı İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine renkli bir dünya çizdi. Yerlere renkli oyun alanları çizen, voleybol sahasının çizgilerini yenileyen genç öğrenciler, okul demirlerini ve basket potalarını da boyayarak yeni bir görünüme kavuşturdu.

 

İlk projelerinin çevre mahalle okullarına yardım amaçlı düzenledikleri bir konser olduğunu belirten Isırkan, “İkinci projemizde de Limandere İlkokulu’nu boyadık. Bizi gören eğitimci büyüklerimiz, bizlerle iletişim kurdu ve şimdi de Manavpınarı okulundaki çalışmamızla üçüncü projemizi hayata geçirdik” ifadelerini kullandı. Okul Müdürü Ercan Doğan ise, “Değerli gençlerimize okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Öğrenci meclisi olarak çok güzel bir çalışmaya imza attılar. Çalışmalarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER