Özel Zeliha Anaokulu’nda Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Karasu’nun ilk özel anaokulu olan Özel Zeliha Anaokulu, düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlama programıyla adeta 29 Ekim’e renk kattı. Kırmızı beyaz giyen öğrenciler, festival havasında kutlama ortaya koydu.

Özel Zeliha Anaokulu’nda Cumhuriyet Bayramı kutlaması


-

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Karasu’nun ilk özel anaokulu olan Özel Zeliha Anaokulu’nda renkli bir gösteri sahneye kondu. Okul bahçesinde gerçekleştirilen kutlama programına veliler büyük ilgi gösterdi.

Öğrenciler tarafından adeta festival gibi kutlanan Cumhuriyet Bayramı programında 29 Ekim ve bayrak konulu şiirler okundu. Dans ve gösteriler, veliler tarafından beğeniyle izlendi. Kutlama programı, Rüzgar Bora Demirci’nin okuduğu İstiklal Marşı ile son buldu ve Demirci büyük alkış aldı.

Gösteri bitiminde bütün öğrenciler sahneye çıkarak ellerine aldıkları Türk Bayrakları ile ‘Cumhuriyet Özgürlüktür’ adlı şarkıyla velilerin de katılımıyla söyledi ve kutlama programını tamamladı. Okul Müdürü Halit Er, gösteriyi hazırlayan öğrencilere, eğitimcilere ve okul kurucusu Selman Özbay’a teşekkürlerini iletti.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER