Ensar Kebap, sağlıkçıların yanında

Mesai gözetmeksizin görevlerini sürdüren sağlıkçılara bir destek de Karasu Ensar Kebap’tan geldi. Tedbirler kapsamında işletmesi kapalı olan Nihat Erdoğan, 130 kişilik sağlık ekibine öğle yemeği desteğinde bulundu.

Ensar Kebap, sağlıkçıların yanında


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi
Nevtan Angün'ün haberi


 

Koronavirüs salgını nedeniyle adeta insan üzeri bir mesai harcayarak vatandaşa hizmet etmeye çalışan sağlık personeline destekler sürüyor. İçişleri Bakanlığı tarafından alınan tedbir kararları kapsamında işletmesini geçici olarak kapatan Ensar Kebap da, Karasulu sağlıkçıları unutmadı ve işletmesini bir günlüğüne açarak sağlıkçılara moral desteği vermeyi amaçladı. Karasu Devlet Hastanesi personeli için 130 kişilik öğle yemeği hazırlayan Ensar Kebap işletme sahibi Nihat Erdoğan, bizzat yemekleri sağlık personeline kendisi teslim etti ve “Sağlıkçılarımızın her an yanındayız, destekçisiyiz” mesajı verdi.

 

Teşekkür ettiler

 

Büyük bir titizlik ve özveri ile çalışan hastane personeline ellerinden geldiğince moral vermek istediği belirten ve kendilerinin her zaman yanında olduklarını belirten Ensar Kebap işletmecisi Nihat Erdoğan, ileriki günlerde ilçe sağlık ocağı personellerine de hizmet edeceklerini belirtti. Erdoğan’dan ikramları teslim alan Karasu Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Murat Saraç ve Hastane İdari Mali Hizmetler Müdürü Yücel Solak da Ensar Kebap işletmecisi Nihat Erdoğan’a bu güzel davranışından ötürü tüm sağlık personeli adına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 18:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
adem YAVUZYIGIT
adem YAVUZYIGIT - 2 yıl Önce

allah niyetinizi kabul eylesin nihayet kardeşim gitsin ölmüşlerinin düğüne insaallah

SIRADAKİ HABER