Ayak basmadık yer bırakmayacağız

Hafta sonu mesaisinde ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Sarı, asfalt çalışmalarında ayak basmadık yer bırakmayacaklarını vurguladı.

Ayak basmadık yer bırakmayacağız


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, hafta sonu mesaisinde ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Sarı’ya Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan, Meclis Üyeleri Murat Kaçar, Sabri Aslanbay ve Zabıta Müdürü Talat Kaptan da eşlik etti.

 

Çalışma yapılan tüm alanları inceleyen İshak Sarı, “Gönül belediyeciliği ilkesiyle bu yola başladık. İlçemizde birçok alanda çalışmalarımız devam ediyor. En kaliteli hizmeti halkımıza sunmak için titizlikle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Çalışmalarımızı bir an önce tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz” diyen Başkan Sarı, “İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve halkımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Ekiplerimiz devam eden çalışmaların belirlenen tarihte hizmete sunulması anlamında büyük gayret gösteriyor” şeklinde konuştu.

 

HABERE AiT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 00:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER