Bugünden yarını düşünüyoruz

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İncilli Mahallesi 617 numaralı sokakta başlayan sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Başkan İshak Sarı; “Gelecek yıllarda çeşitli problemlerle karşılaşmamak için bugünü sağlam inşa etmemiz gerektiğini biliyoruz. Söz verdiğimiz hizmetleri tek tek yerine getiriyoruz” dedi.

Bugünden yarını düşünüyoruz


Karasu Belediye Başkan İshak Sarı, öncelikli hedeflerinin vatandaşların yaşam kalitesinin arttırılması olduğunu belirtti. Sarı, “İlçemizin bugününe ve yarınlarına değer katacak çalışmalarımızla kentimizi geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

 

Her çalışmamızda hedefimiz, Karasulu hemşerilerimizin yaşam kalitelerini arttırmak” diyen Başkan Sarı, “Ulaşım sorununu rahatlatmaya yönelik projelerimizle birlikte ilçe genelinde trafik yoğunluğunu asgariye indirilmesi amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

YÜCE’YE TEŞEKKÜR

 

Sarı; “İncilli Mahallesi 617 No’lu sokağımızda altyapı ve dekoratif kaldırım çalışmalarımızı tamamladık. Bunlara ardından ağaçlandırma ve aydınlatma çalışmalarını da ekledik” dedi. İshak Sarı, “Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile asfalt döküm işlemini de bitirdik. Cennet ilçemiz Karasu’ya dört koldan hizmet yağdıran Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür ediyoruz” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2020, 19:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 2 yıl Önce

Sayın başkan;sıra geldi sahile demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam şubat ayında haydi pandemi dedik.Yalnız tam adres bilemiyorum sahilde arada yapılan denize yakın bir yerde yeni yol açıldı ve ora asfaltlanıyor.Birde bir yerde grayder gördüm daha başka bir şey görmedik.Bu gün 15 temmuz-temmuz da bitiyor yazda.Sahil Karasuʹnun değil mi?.Başka bir ilin sahili mi.?.

cemil
cemil - 2 yıl Önce

KARASU DOĞU BATI KARADENİZ CADDESİNE ASFALT İSTİYORUZ--TAŞ PARKE KÖSTEBEK YUVASI OLDU.

SIRADAKİ HABER